Search
Close this search box.
Siit leiad eetiliselt toodetud puhtad vegan ilutooted!
EETILISUS ja LOODUSKOSMEETIKA OLULISUS

Võid olla kindel, et kõik tooted, mida leiad meie veebipoest on eetiliselt toodetud, võimalikult puhtad, vegan ja suures osas ka 100% looduslikud. Siit veebilehelt ostetud toodete peal ei tehta loomkatseid ega kasutata loomseid koostisosi toodetes, näiteks nagu mesi, mesilasvaha, karmiin jne. Seetõttu hoiad palju aega kokku otsimise pealt, kas toode on vegan ja julmusevaba või mitte. Vegan kosmeetika kohta loe rohkem SIIT.

KONTROLLITUD KVALITEET

Meie eesmärgiks on kõik veebilehel olevad tooted ise läbi katseda ning veenduda nende kvaliteedis. Vegan ja looduskosmeetika on täpselt sama tõhusad kui tavakosmeetika. Lisaks sellele ei sisalda ükski toode kahjulikke kemikaale, sünteetilisi lõhn- ja värvaineid. 

EESTIMAISUS

Eelistame eestimaiseid ettevõtteid ja siin toodetud tooteid. Kuid muidugi on tootevalikus ka kõrgelt hinnatud Briti ja Prantsusmaa kosmeetikat.

allergiaohutus

VegePurest leiad tooted, mis on allergiaohutud ja mitmeid tooteid, mis sobivad tundlikule nahale.

pakendite säästlikkus

Meie eesmärgiks on jätkusuutlik ettevõtlus. Seetõttu taaskasutame tarnijatelt saadud pakendeid, öko märgisega pakkevahendeid. Kui ka Sinul on üle pakendeid – tule too need meie juurde VegePure aadressil Turu plats 3, 2. korrus. Loe selle kohta rohkem SIIT.

TEADLIKKUSE SUURENDAMINE

Soovid teada rohkem veganismi, puhastest ilutoodetest, jamavabast kosmeetikast, koostisainetest ja loodussõbralike valikute eelistest? Jälgi meid sotsiaalmeedias!