Search
Close this search box.

Kabuki pintsel nr.2

Kabuki pintsel on ideaalne just mineraalpuudri nahale kandmiseks. Sellel pintslil on väga eriline ümar kuju, pehmed ning ühtlased karvad, mistõttu on puudrit mugav ringjate liigutustega näole kanda. Tulemuseks jääb ühtlane ja viimistletud nahk.

KASUTAMINE: Võta väike kogus puudrit ning kanna nahale ringjate liigutustega üle kogu näo. Tugevama efekti saavutamiseks tupsuta mineraalpuudrit kabuki pintsliga näole.

Couleur Caramel pintslite harjased  on valmistatud kõrgeima kvaliteediga sünteetilistest karvadest. Pintslite käepide on valmistatud bambusest.

25.50

Saadaval järeltellimisel

Lisainfo

TOON

Light Beige, Golden Beige

Brand

Couleur Caramel

Couleur Caramel on jätkusuutlik meigibränd Prantsusmaalt. Võrreldes traditsioonilise kosmeetikaga sisaldavad CC meigitooted keskmiselt 10 korda rohkem nahka hooldavaid taimseid aktiivaineid. Lisaks keskkonnasõbralikele pakenditele omab Couleur Caramel ECOCERT Cosmos Organic sertifikaaditi, mis tähistab kõrgeima kvaliteediga mineraalkosmeetikat. Lisaks omab bränd Qualite France sertifikaati ning kõik tooted on dermatoloogiliselt testitud. Couleur Carameli tooted ei sisalda parabeene, mineraalõli, fenoksüetanooli, naftatooteid ega polüetüleenglükooli (PEG). Couleur Caramel tooted on 2 in 1: meik ning nahahooldus käsikäes.
Couleur Caramel logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

Ole kursis puhta kosmeetika maailmaga