Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

TELLIMISINFO

Tavaliselt jõuab pakk 1-2 päeva jooksul. Harvemal juhul jõuavad tooted Sinuni kuni 7 päeva jooksul.

Pakke saadame välja E-R 2 korda päevas: hommikupoole (eelneva õhtu tellimused) ja õhtupoole (selle päeva tellimused).

Kui näed tootel juures märget laos, siis see tähendab, et toode on meie laos olemas. Kui toote juures on kirjas järeltellimises, siis see tähendab, et toode on meie partneri laos, milletõttu pikeneb tarne 2-3 päeva.

Jah! E-poe tellimustele saate järgi tulla Rakvere, Turu plats 3, II korrus. Oleme avatud E-R 09.30-16.00 või kokkuleppel ka muul ajal.

Muidugi! Ootame Teid VegePure esindusse Rakvere, Turu plats 3, II korrus. Oleme avatud E-R 09.30-16.00. Kokkuleppel ka muul ajal.

Kui soovid TASUTA meigikonsultatsiooni, siis kirjuta meile läbi sotsiaalmeedia ja lepime aja kokku.

Loomulikult saate tooteid tagastada 14 päeva jooksul pärast tellimuse kätte saamist. Küll aga ei tohi olla tagastamisel toode kasutatud. Samuti kosmeetika toote puhul on oluline selle pakend. Kui avastate, et toode ei sobi või olete vale toote tellinud andke sellest meile koheselt teada kasutades selleks tagastusvormi, mis asub SIIN

Kui tellisite OMNIVA pakiautomaati, siis saate tagastada tellimuse SIIN

Kui tellisite SMARTPOSTIGA siis jätke alles paki vastuvõtmise kood, selle sama koodiga saate ka toote 30 päeva jooksul tagastada. 

Kui pakk saabub valgesse pakiautomaati või pakipunkti, peab klient tagastama paki vöötkoodi alusel my.smartpost.ee iseteeninduses, valides eelistatud pakiautomaadi (sinine või valge).

Alates 49€ tellimusest on transport TASUTA!

ITELLA SMARTPOST 2.90€

OMNIVA 2,90€

DPD 2.90€

Unisend 2€

NB! Talvel ja kuumal suvel vali sisepakiautomaadid, et kosmeetika tooted ei saaks kahjustada.

Võimalik on tasuda pangalingi või kaardimaksena ostukorvis. Kui millegipärast ei õnnestunud pangalinki/kaardimakset kasutada, leiad pangakonto andmed siit.

S-ilu OÜ

EE354204278621815305 (Coop pank)

Tellimuse pakendamisel lähtume sellest, et tekitada nii vähe prügi kui võimalik.

Kasutame looduslikke pakkevahendeid, nagu paberteipi lahustivaba liimiga, kärgpaberist pehmendusega pakkeümbrikuid ja taaskasutatud pappkaste. Me ei kasuta kunagi tellimuste pakendamisel plastikmaterjale.

Täitematerjalina kasutame puiduvilla või muud puidupaberit, mida on võimalik samuti ka Teil taaskasutada, näiteks kingipaki täitmiseks.

Ei ole, küll aga annab registreerumine eeliseid. Näiteks saate oma lemmiktooted salvestada soovikorvi, kust neid on võimalik endale sobival ajal mugavalt ja lihtsalt ostukorvi lisada. Samuti annab konto hea ülevaate juba tellitud toodetest ja tellimuste ajaloost ning kontole sisselogitult on ostuprotsess alati kiirem, lihtsam ja mugavam.

Muidugi! Kui märkasite, et tellimuses on viga, saatke tellimuse muutmiseks kiri aadressil info@vegepure.ee  

Kui olete juba registreerunud kasutaja, kuid unustanud parooli, siis vajutage lehe üleval olevale sisselogimise ikoonile ning seal avanevas aknas nupule „Unustasid salasõna?”. Avanenud lehel sisestage tühja lahtrisse registreerimisel kasutatud e-maili aadress. Seejärel vajutage nuppu „Saada”.

Teie e-posti aadressile saadetakse edasised juhised parooli muutmiseks.

 

Muidugi! Selleks, et 15% soodustust saada tuleb liituda VIP listiga, mille vorm on allpool. Meili peale tuleb sooduskood, mida saad kasutada ühe korra kogu ostukorvilt. Kehtib täishinnaga toodetele.

MEie uuemad tooted

Ole kursis

Meie igakuise e-kirjaga, mis sisaldab eripakkumisi, uusi tooteid, meigikoolituse infot ja ilunippe. Esimene ost -15% täishinnast.