Search
Close this search box.

puhas vegan kosmeetika ja meigikoolitused

Miks puhas vegan kosmeetika?

Kahjuks on mitmeid vegan märgisega tooteid, mis ei ole meie nahale kasulikud, see tähendab, et sisaldavad kemikaale või kahjulikke aineid, mis EI OLE head meie nahale, tekitavad viljatust, vähki jne. Samuti võib vegan toode olla ka mitte cruelty-free ehk vägivallavaba. See tähendab, et toode võib olla koostiselt vegan, aga loomkatseid tehakse ikka…

Meie juurest tooteid ostes võid olla kindel, et oleme need hoolikalt valinud ning kontrollinud koostisosi.

Meie eesmärk on pakkuda parima valikuga puhtaid vegan tooted, mis on kasulikud Su nahale ja ka meie Planeedile!

Tule külasta meid Turu plats 3, 2. korrus, Rakvere linn.

vegepure-rakvere-turu-plats-3-2-korrus

EETILISUS

Võid olla kindel, et kõik tooted, mida leiad meie veebipoest on eetiliselt toodetud, puhaste koostisainetega, vegan ja suures osas ka looduslikud. Siit veebilehelt ostetud toodete peal ei tehta loomkatseid ega kasutata loomseid koostisosi toodetes, näiteks nagu mesi, mesilasvaha, karmiin jne. Seetõttu hoiad palju aega kokku otsimise pealt, kas toode on vegan ja julmusevaba või mitte. Vegan kosmeetika kohta loe rohkem SIIT.

KONTROLLITUD KVALITEET

Meie eesmärgiks on kõik veebilehel olevad tooted ise läbi proovida ning veenduda nende kvaliteedis. Vegan ja looduskosmeetika on sama tõhus kui tavakosmeetika. Lisaks sellele ei sisalda ükski toode kahjulikke kemikaale, sünteetilisi lõhn- ja värvaineid. 

EESTIMAISUS

Eelistame eestimaiseid ettevõtteid ja siin toodetud tooteid. Näiteks leiad meie juurest Korilase, Nurme, Ruoho, Pure Shores artisan ja VegePure enda tooteid.

ALLERGIAOHUTUS

VegePurest leiad tooted, mis suures osas allergiaohutud ja mitmeid tooteid, mis sobivad tundlikule nahale. Kuid soovitame alati enne teha nahatesti ja veenduda, kas toode sobib Su nahale. 

PAKENDITE SÄÄSTLIKKUS

Meie eesmärgiks on jätkusuutlik ettevõtlus. Seetõttu taaskasutame tarnijatelt saadud pakendeid ning öko märgisega pakkevahendeid. Kui ka Sinul on üle hästi säilinud pakendeid – tule too need meie juurde VegePure aadressil Turu plats 3, 2. korrus, et me saaksime neid taaskasutada. Loe selle kohta rohkem SIIT.

TEADLIKKUSE SUURENDAMINE

Soovid teada rohkem veganismi, puhastest ilutoodetest, jamavabast kosmeetikast, koostisainetest ja loodussõbralike valikute eelistest? Jälgi meid sotsiaalmeedias!

VegePure_asutaja_Signe_Ounapuu

Signe Õunapuu

"

ASUTAJA

Signe Õunapuu

Ilumaailm on paelunud mind lapsest saadik, kuid samas mäletan end juba väiksena loomade varjupaigas kassidega mängimas. Ema ütleb, et liha ei söönud ma kunagi eriti. Miski oli selle juures, mis ei maitsenud.

VegePurega soovin kasvatada klientides teadlikkust komseetika toodete koostisosadest. Valides tooted VegePurest võid olla kindel, et teed teene nii enda nahale kui ka meie planeedile.

MEIST MEEDIAS

Ole kursis

Meie igakuise e-kirjaga, mis sisaldab eripakkumisi, uusi tooteid, meigikoolituse infot ja ilunippe. Esimene ost -15% täishinnast.