Search
Close this search box.
PUHAS VEGAN KOSMEETIKA JA MEIGIKOOLITUSED

MIKS VEGAN KOSMEETIKA?

Ettevõte asutati 2016. aastal iluteenuste pakkumisega, kuid juba 2 aastat hiljem toimus suur muutus. 2018. aastal tutvuti Vegan ajakirja toimetusega ning sealt kasvas huvi veganluse vastu. Aeg oli kosmeetikale pilk peale heita. Avastati kui palju kemikaale ja loomseid koostisosi võib üks kosmeetikatoode sisaldada. Algasid uuringud ja soov midagi muuta. Esimeseks sammuks tuli kosmeetika välja vahetada. 

Esimene bränd, millega tutvust tehti oli Lily Lolo mineraalkosmeetika, mille tooteid leiab siiani VegePure valikust.

Alguses kasutati uusi tooteid meigiteenuse pakkumisel. Kuid siis kasvas huvi ka klientidel. Algas käest-kätte müük. Kuna ettevõtte asutaja on õppinud ka internetiturundust ja annab praktilisi koolitusi alustavatele ettevõtjatele, otsustati 2020. aastal luua e-pood. 2023. aasta lõpus toimus rebrändimine ning eesmärgiks on müüa vaid puhtaid vegan tooteid.

rakvere ESIMENE vegan ilutoodete kauplus

Kahjuks on palju vegan märgisega tooteid, mis ei ole meie nahale kasulikud, see tähendab, et sisaldavad kemikaale, mis tekitavad viljatust, vähki jne. Meie eesmärk on pakkuda puhtaid vegan tooted. 

Alates 2024. aastast on võimalik tooteid osta/proovida/näha ka Rakvere kesklinnas asuvas showroomis, mis asub aadressil Turu plats 3, II korrus. 

vegepure-rakvere-turu-plats-3-2-korrus
vegepure_kasitooseep_puhastav_aktiivsusi

EELISTAME EESTIMAIST

Eelistame eestimaist kosmeetikat ning toetame hea meelega väiksemaid ettevõtteid. Lisaks sellele teeme ka ise looduskosmeetikat.

MEIGIKOOLITUSED

VegePure ei ole ainult kosmeetika toodete edasimüüja, vaid meie juures saavad naised ja noored õppida meikimist. Kasutame vaid mineraalkosmeetikat. 

VegePure_asutaja_Signe_Ounapuu

Signe Õunapuu

"

ASUTAJA

Signe Õunapuu

Ilumaailm on paelunud mind lapsest saadik, kuid samas mäletan end juba väiksena loomade varjupaigas kassidega mängimas. Ema ütleb, et liha ei söönud ma kunagi eriti. Miski oli selle juures, mis ei maitsenud.

VegePurega soovin kasvatada klientides teadlikkust komseetika toodete koostisosadest. Valides tooted VegePurest võid olla kindel, et teed teene nii enda nahale kui ka meie planeedile.

MEIST MEEDIAS

Ole kursis

Meie igakuise e-kirjaga, mis sisaldab eripakkumisi, uusi tooteid, meigikoolituse infot ja ilunippe. Esimene ost -15% täishinnast.