Search
Close this search box.

Meigikoolitus grupis

Grupikoolitus, mis on ideaalne: 

✔️ Ettevõtete üritustele (naistepäev, suvepäevad, sünnipäev)

✔️ Tüdrukute õhtuks, kus kõik saavad end meikida. Tavaliselt teen koolituse ajal pruudile ise meigi. VegePure salongis on ligipääs ka külmkapile ja sööginõudele. Kui soovite tuua toitu/juua, lisandub koristuse tasu 20€. VegePure salong võib olla teie kasutuses kuni 3 tundi.

✔️ Sünnipäeva peoks või niisama naistekaks.

✔️ Iga kuu toimuvad VegePure salongis ka avatud meigikoolitused, kus on võimalik end registreerida. Leia koolitus SIIT.

Koolitused toimuvad VegePure salongis Rakvere kesklinnas. Väljaspool Rakveret lisandub kütusetasu 0,50€/km. Hind sisaldab kõiki vajaminevaid meigivahendeid. Kasutame mineraalkosmeetikat. Kõikidel osalejatel on oma meigipintslid. Meigikoolitus kestab kokku 2-2,5h.

MIDA TEEME:

✔️ Näohooldus ning ettevalmistus, leiame Sinu naha alatooni ning vastavalt sellele valime jumestuskreemi/mineraalpuudri.

✔️ Peitekreemi tüübid ja kuidas peita nahavigu (punetised, punnid).

✔️ Kuidas kulmud raamivad Su nägu.

✔️ Õpime tegema klassikalist suitsusilma, mida on hea lihtne kodus järgi teha.

✔️ Kuidas rõhutada huuli ning saada need kauapüsivaks?

✔️ Milliseid meigipintsleid sa vajad ja kuidas neid hooldada?

✔️ Mis on dekoratiiv ja looduskosmeetika erinevused.

50.00

Kirjeldus

TAGASISIDE KOOLITUSTELT

"Väga asjalik ning professionaalne koolitaja."
Ambla kool
5/5
"Meigikoolitused on suurepärane võimalus tuua oma meeskonnale igapäeva tegevustesse vaheldust. Loomulikult on tantsutüdrukutele oluline teada meigi põhitõdesid, et laval olla kaunis ja ilusas jumestuses särada. Koolitusel praktiseerisime nii näohoolduse ABC kui ka jumestamist. Lisaks sai igaüks küsida abi ja nõu, oma isikupära rõhutamiseks. "
Fenella tantsutüdrukud
5/5
"Tänan väga asjaliku meigikoolituse eest! Oli täpselt see, mis ootasin"
Liis Soe
5/5

KOOLITAJAST

Enne VegePure oli Signe pühendunud meigimaailma ning tänu sellele tegelikult ongi olemas TÄNA VegePure! 

Signe lõpetas 2017. aastal Lana Vallo meigikooli, ning juba enne meigikooli minekut harjutas ta jumestaja kätt. 

Signe oli esimesi, kes hakkas Rakveres meigikoolitusi läbi viima, eriti populaarsed olid grupikoolitused.

Juba 2018. aastal hakkas Signe hoolikalt kosmeetika tooteid valima ning 2019. aastaks võis öelda, et Signe oli esimeste vegan meigikunstnike seas.

Signe töötas meigikunstnikuna 7 aastat ning on koolitanud tulevasi meigikunstnike. Lisaks sellele on ta olnud Tallinn Fashion Week meigikunstnik, teinud koostööd suurettevõtte Oriflamega, Rakvere Kroonikeskuse ajakirja minuaeg ja ajakirjaga Vegan.

Lisaks VegePure veebipoele, kus saab osta vegan kosmeetikat, teeb Signe siiamaani meigikoolitusi, õpetades naisi meikima.

 

Brand

VegePure

VegePure pakub puhtaid kehahoolduse tooteid. Oleme loonud tahkete seepide valiku, mis ei tugine palmiõlile. Kasutatud on vaid naturaalseid õlisid ja rasvu, mis ei kuivata nahka. Seebiretsept on välja töötatud peale seebikursuse läbimist. Saate nautida meie tooteid teadmisega, et need on valmistatud eetiliselt ja armastusega. Austame loomi ning ei kasuta loomseid koostiosi. Toodete kvaliteeti kontrollib inimeste testrühm. Lisaks käsitööseepidele, leiab VegePure valikust veel vahustatud kehakoorjad, mis on samuti tehtud hoolega, jälgides rangelt kosmeetika nõudeid.
VegePure logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

Ole kursis puhta kosmeetika maailmaga