Search
Close this search box.

Sära andev rabavesi 24K kullaga 50ml

100% looduslik puhas turbavesi rikastatud 24karaadise kullaga. Kullaioonid kiirendavad naharakkude ainevahetust ja vähendavad naha vastuvõtlikkust põletikele ning allergiatele, aidates seega kaasa nahakudede taastumisele. Õlivaba. Võib pihustada ka riietele ja juustele. Sisaldab mineraalseid pigmente.

Ajutiselt kaunis plastikpudelis!


✔️ Niisutab, silub kortsukesi ja tõstab naha elastsust.

✔️ Helendab pigmendilaike.

✔️ Kiirendab naharakkude ainevahetust.

✔️ Vähendab naha vastuvõtlikkust põletikele ning allergiatele.

✔️ Vähendab punetust ja ahendab poore.

✔️ Värskendab, toniseerib ja annab nahale kauni kuldse sära.

✔️ Taastab normaalse pH.

KASUTAMINE: Tegemist on 100% loodusliku ehtsat kulda ja kuldseid pigmente sisaldava rabaveega, mis ühelt poolt hooldab nahka ja teiselt poolt lisab nahale ja juustele imelist kullasära. Toonikuna kasuta vatipadjal või nahale piserdades hommikuti ja õhtuti. Kullasära esiletoomiseks piserda toodet nahale, juustele ja rõivastele u 50cm kauguselt. Lase osakestel langeda ja väldi hõõrumist. Õlivaba imekerge koostis lubab toodet kasutada nii nahal, juustel kui ka riietel. Toodet võib peale kanda täpselt nii palju ja nii tihti kui vaja. Piirid puuduvad. Toode on kindlasti väga väärtuslik leid pruutidele, kes soovivad end õrna kullauduga ümbritseda, kartmata õli tilkumist kleidile. Kuldsete pigmentide käitumine erinevat tüüpi kangastel on erinev. Valgete rõivaste ja pruudikleidi puhul tuleb kindlasti toodet enne väga korralikult loksutada ja kasutada ettevaatlikult.

28.00

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Toode sisaldab: Peat water, Mica, Cl 77891, Cl 77491, 24K Gold.

Brand

Turbliss

Eesti asub täpselt sellisel laiuskraadil, kus geoloogia ja ilmastikunähtuste koosmõjul on tuhandete aastate jooksul tekkinud eriline turbakiht, millest valmistatakse looduslikku kosmeetikat.
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

Ole kursis puhta kosmeetika maailmaga