Search
Close this search box.

Silmad & Nägemine

Mahepõllumajanduse Sihtasutus andis metsmustika ekstraktile Eesti parima toidulisandi eripreemia 2022. 

Korilase Silmad & Nägemine on imemaitsev ja kasulik metsmustika ekstrakt on õige valik, kui soovid toetada oma silmade head tervist ja nägemist. Tihtipeale võib tekkida silmade limaskestale punetus, silmade väsimus või valu kulmukaartes. Metsmustika ekstrakt on looduslike antioksüdantide (antotsüaniinid), vitamiinide (B1, B5) ja mineraalide (kaltsium, mangaan, kaalium ja magneesium) kontsentraat. Metsmustikas on parim looduslik abivahend aitamaks kaasa normaalsele nägemisele läbi antioksüdatiivse toime. Lisaks aitavad metsmustikad stabiliseerida kollageeni moodustamist silmades, toetada head seedimist ja aitavad kaasa veresoonkonna tervisele.

Toode sisaldab 100ml ekstrakti, mis on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud antioksüdante, vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Põllumajandus-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-03 märgistust. Tootmisel on järgitud HACCP põhimõtteid.

ANNUSTAMINE:

Võta 1 teelusikatäis (5ml) ekstrakti otse suhu ning tarbi 2x päevas (soovitatav on 30min-1h enne söömist) või lisa jogurtile, smuutile. Loksuta enne kasutamist. Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas soovitataval temperatuuril 4°C-10°C (külmkapis). Avatud pudel säilib külmkapis 30 päeva. NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame teha läbi vähemalt ühe tervisekuuri, mis sisaldab 2 ekstraktipudelit. Tervisekuuri soovitame korrata 4-6 korda aastas vastavalt enesetundele. Soovi korral võib ekstrakti tarvitada ka igakuiselt.

Metsmustikad turgutavad tervist nii mitmel moel, et tahaks öelda: liiga hea, et olla tõsi. Nii raku-, labori,- loom- ja inimkatsed on korduvalt tõestanud nende väikeste imemarjade erakordset füüsilist ja vaimset võimekust. Metsmustika ekstrakt on looduslike ja hästi omastatavate antioksüdantide (antotsüaniinid), vitamiinide (B1, B5) ja mineraalide (kaltsium, mangaan, kaalium ja magneesium) kontsentraat. Ekstrakt sisaldab märkimisväärses koguses looduslikku mangaani (10 ml päevases annuses 1 mg / 50% NRV), mis aitab hoida luid normaalsena, aitab kaasa sidekoe normaalsele moodustamisele. Lisaks aitab mangaan kaasa normaalsele energiavahetusele ning aitab kaitsa rakke oksüdatiivse stressi eest.

24.50

Kirjeldus

Toode sisaldab:mustika (Vaccinium myrtillus) ekstrakti. Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad. Meie tegevus on kooskõlas kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevate juhistega.

Brand

Korilane

korilane_logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

Ole kursis puhta kosmeetika maailmaga