Search
Close this search box.

Seedimine+ 30 kapslit

Sinu uhiuus parima seedimise toetaja, mis on välja arendatud koostöös Eesti teadlastega! Seedimine+ on innovaatiline toidulisand, mille sünergistliku toime tagavad lutserniekstrakti bioaktiivsed ühendid ja probiootiliste omadustega piimhappebakter L. plantarum INDUCIA®, mis on patenteeritud ja kliiniliselt tõendatud BioCC teadlaste poolt.  Lutserniekstrakt varustab inimorganismi vitamiinide ja mineraalainetega selle normaalseks funktsioneerimiseks. Probiootiline piimhappebakter omab pikaajalist toimet ja aitab kaasa soolestiku mikrobioota tasakaalu säilitamisele, mis omakorda mõjutab positiivselt inimese tervist ja heaolu.

ANNUSTAMINE:

Soovituslik päevane annus on 1 kapsel päevas. Kapsleid võib tarvitada enne või pärast sööki. Kapslikest on vastupidav maohappesusele ning kapsel avaldub peensooles, kus toimub kõige efektiivsem toitainete imendumine. Soovituslikku kogust mitte ületada. NB! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas! Sobilik lastele alates 10. eluaastast. Säilitamine: toatemperatuuril, kaitstud niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

Seedimine+ sisaldab 5 miljardit elusat inimese organismile omast piimhappebakterit Lactiplantibacillus plantarum INDUCIA®. INDUCIA® omadused on uuritud teaduslikes ja kliinilistest uuringutes teadusasutuskeskuse BioCC poolt.

Mis on piimhappebakterid ja miks on need olulised? 

Ligikaudu 70% inimese immuunsüsteemist on koondunud seedetrakti. Muutused seedetrakti mikrobiootas ehk bakterite koosluses mõjutavad inimese tervislikku seisundit. Kui seedetrakti mikrobioota kaotab oma tasakaalu või väheneb selle mitmekesisus, siis inimese tervis nõrgeneb.

Piimhappebakter L. plantarium INDUCIA® 

Lactiplantibacillus plantarum INDUCIA® on Eestis tegutseva biokompetentsikeskuse BioCC poolt avastatud probiootiliste omadustega piimhappebakter, mille omadused on patenteeritud ja tõestatud kliinilistes uuringutes. INDUCIA® arendamise algusest kuni esimeste omaduste patenteerimiseni (2010. a Eesti patent, 2011. a Euroopa patent) kulus ligikaudu 5-6 aastat.

28.00

Kirjeldus

Toode sisaldab: külmkuivatatud lutserniekstrakt (Medicago sativa), maltodekstriin, piimhappebakter L. plantarum INDUCIA®, tsink (tsinkglükonaat), foolhape (pteroüül-monoglutamiinhape), kapsel: glaseeraine E464.

Toidulisandit Seedimine+ võivad tarvitada ka inimesed, kel esineb laktoosi- ja/või gluteenitalumatus. Toidulisand ei sisalda piima ega piimapõhiseid toorained (sh laktoosi) ega ka gluteeni sisaldavaid tooraineid.

Brand

Korilane

korilane_logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

Ole kursis puhta kosmeetika maailmaga