Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

Tõhus Seedimine

Korilase Tõhus Seedimine on ülimalt puhas ja tõelise väega lutserniekstrakt, mis aitab kaasa Sinu paremale seedimisele. Lutserniekstrakt on looduslike antioksüdantide, vitamiinide (B6) ja mineraalide (foolhape (sh. folaadid), kaalium, kaltsium, magneesium, tsink, raud) kontsentraat. Kõik vajalikud toitained on kontsentreeritud kujul inimorganismile kergesti omastatavad. Ekstrakt sisaldab eelkõige looduslikku B6 vitamiini (29% NRV), mis aitab kiirendada aine-ja energiavahetust. Lutserni, mida me oma Saaremaa mahepõldudelt korjame, aitab lisaks hoida söögiisu kontrolli all, mistõttu võib väheneda ka kehakaal. Samuti aitab lutsern kontrollida kolesterooli ning veresuhkru taset.

Toode sisaldab 100ml ekstrakti, mis on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud antioksüdante, vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Põllumajandus-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-03 märgistust. Tootmisel on järgitud HACCP põhimõtteid.

ANNUSTAMINE:

Lisa 1 teelusikatäis (5ml) ekstrakti poolde klaasi vette, jogurtisse või smuutisse ning tarbi 2x päevas (klaasi veega soovitatavalt 30min-1h enne söömist). Loksuta enne kasutamist. Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas soovitataval temperatuuril 4°C-10°C (külmkapis). Avatud pudel säilib külmkapis 20 päeva. NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Toode on soovitatav lastele alates 10. eluaastast. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toode võib sisaldada looduslikku sadet. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame teha läbi vähemalt ühe tervisekuuri, mis sisaldab 2 ekstraktipudelit. Tervisekuuri soovitame korrata 4-6 korda aastas vastavalt enesetundele. Soovi korral võib ekstrakti tarvitada ka igakuiselt.

Lutserniekstrakt sisaldab eelkõige looduslikku B6 vitamiini (10 ml päevases annuses 0.4 mg / 29% NRV), kaaliumit (10 ml päevases annuses 400 mg / 20% NRV) ja foolhape (sh. folaadid) (10 ml päevases annuses 32 μg / 16% NRV).

Vitamiin B6:

✔️ Aitab kaasa normaalsele energiavahetusele.

✔️ Aitab kaasa valgu-, glükogeeni-, ja homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele.

Kaalium:

✔️ Aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

✔️ Aitab kaasa normaalsele lihaste tööle.

✔️ Aitab hoida vererõhku normaaltasemel.

Foolhape (sh. folaadid):

✔️ Aitab kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele.

✔️ Aitab kaasa normaalsele aminohapete sünteesile.

✔️ Aitab kaasa normaalsele vereloomele.

✔️ Aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Lutsern:

✔️ Aitab kaasa ainevahetusele.

✔️ Aitab hoida söögiisu kontrolli all, mistõttu võib väheneda kehakaal.

✔️ Aitab kontrollida kolesterooli ja veresuhkru taset.

23.00

Kirjeldus

Toode sisaldab: destilleeritud vett ja hariliku lutserni (Medicago Sativa) ekstrakti. Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad. Kasulik lutsern kasvab meie enda Saaremaa mahepõldudel. Meie tegevus on kooskõlas kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevate juhistega.

Brand

Korilane

korilane_logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

ja saa teada, kuidas teha jätkusuutlikke kosmeetikavalikuid!