Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

Looduslik kodulõhnastaja Tsitrus 100ml

Värskendav tsitruselõhn elegantses pudelis. Täida oma ruum tsitruse ergutava aroomiga, luues elava ja energiat täis õhkkonna. Looduslikud pulgad tagavad tsitrusevärskuse pideva vabanemise, muutes su ümbruskonna tsitrusest pakatavaks oaasiks.

Tsitruse lõhnad on tuntud ka kui kerged antidepressandid, mis võivad aidata vähendada melanhooliat ja stressi. Seega võib tsitruse lõhnaga täidetud ruum mitte ainult olla meeldiv, vaid ka kasulik üldise heaolu ja meeleolu parandamisel. Lõhna mõju on individuaalne, kuna see sõltub inimese isiklikest eelistustest ja kogemustest.

25.49

Kirjeldus

KASUTAMINE

Eemaldage pudelilt kirsipuust kork ning sisemine kaitsekork, keerake kirsipuust kork tagasi pudelile ja asetage mustad puidust pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma ööpäeva jooksul. Paigutage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Eriline lõhn värskendab ja lõhnastab õhku, lõhna intensiivsust on võimalik reguleerida pulkade arvuga, kord nädalas keerake pulgad ümber. Kodulõhnastaja kestab keskmiselt 3 kuud.

Brand

Mulieres

Mulieres logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

ja saa teada, kuidas teha jätkusuutlikke kosmeetikavalikuid!