Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

Meigikoolitus noortele

Muudame koos noore neiu sünnipäeva meeldejäävaks! Noored alles katsetavad meigiga ning selletõttu on oluline õppida meikima õigesti. Ideaalne sünnipäeva pidamiseks.

Koolitus toimub kas VegePure salongis või Teile sobivas kohas, näiteks kodus. Väljaspool Rakveret lisandub transpordikulu 0,50€/km. Salongis saan pakkuda soovi korral ka sööginõusid ning dekoreerimisvõimalust, kuid siis lisandub koristustasu 20€. Hind sisaldab kõiki vajaminevad meigivahendid. Osalejad saavad kõik enda meigipintslid ning ainuke, mida omavahel jagatakse on meigitooted. Koos veedame aega kuni 1,5 meigitundi. Kasutame vaid puhtaid, kemikaali,-ja julmusevabu vegan tooteid.

MIDA TEEME:

✔️ Räägime näohoolduse vajalikkusest ja millised tooted sobivad just noortele.

✔️ Millist jumestuskreemi kasutada ja kuidas, et tulemus jääks ühtlane ega teeks vanemaks.

✔️ Kuidas raamida oma kulme.

✔️ Kerge silmameik, mida on hiljem kodus lihtne järgi teha.

✔️ Kuidas värvida huuli?

✔️ Räägime looduskosmeetika ja dekoratiivkosmeetika erinevustest.

✔️ Erinevad meigitarvikud ning kuidas neid hooldada.

Koolitused toimuvad vähemalt 5 osalejaga. 

25.00

Kirjeldus

VegePure_meililist

KOOLITAJAST

Lõpetasin 2017. aastal Lana Vallo meigikooli, ning juba aasta enne meigikooli minekut harjutasin jumestaja kätt. 

Olin esimesi Rakveres, kes hakkas meigikoolitusi läbi viima, eriti populaarsed olid grupikoolitused.

2018. aastal hakkasin hoolikalt kosmeetika tooteid valima ning 2019. aastaks võis öelda, et olin üks esimesi vegan meigikunstnike.

Olen koolitanud nii tulevasi meigikunstnike kui ka osalenud Tallinn Fashion Weekil meigikunstnikuna ja teinud koostööd suurettevõtte Oriflamega, Rakvere Kroonikeskuse ajakirja minuaeg ja ajakirjaga Vegan.

Minu eesmärgiks on näidata, et meik ei pea olema raske ja nägu muutev, vaid mõnusalt kattev ja kaunistav, et tunned ennast hästi!

Kokku olen koolitanud 1000+ naist ja noort! 

Signe Õunapuu

VegePure looja

TAGASISIDE KOOLITUSTELT

"Väga asjalik ning professionaalne koolitaja."
Ambla kool
5/5
"Meigikoolitused on suurepärane võimalus tuua oma meeskonnale igapäeva tegevustesse vaheldust. Loomulikult on tantsutüdrukutele oluline teada meigi põhitõdesid, et laval olla kaunis ja ilusas jumestuses särada. Koolitusel praktiseerisime nii näohoolduse ABC kui ka jumestamist. Lisaks sai igaüks küsida abi ja nõu, oma isikupära rõhutamiseks. "
Fenella tantsutüdrukud
5/5
"Tänan väga asjaliku meigikoolituse eest! Oli täpselt see, mis ootasin"
Liis Soe
5/5

Brand

VegePure

VegePure pakub puhtaid kehahoolduse tooteid. Oleme loonud tahkete seepide valiku, mis ei tugine palmiõlile. Kasutatud on vaid naturaalseid õlisid ja rasvu, mis ei kuivata nahka. Seebiretsept on välja töötatud peale seebikursuse läbimist. Saate nautida meie tooteid teadmisega, et need on valmistatud eetiliselt ja armastusega. Austame loomi ning ei kasuta loomseid koostiosi. Toodete kvaliteeti kontrollib inimeste testrühm. Lisaks käsitööseepidele, leiab VegePure valikust veel vahustatud kehakoorjad, mis on samuti tehtud hoolega, jälgides rangelt kosmeetika nõudeid.
VegePure logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

ja saa teada, kuidas teha jätkusuutlikke kosmeetikavalikuid!