Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

Looduslik kodulõhnastaja Sidrunhein 100ml

See elegantne kodulõhnastaja pakub teile lõõgastavaid hetki, täites teie kodu ergutava sidrunheina aroomiga. Sidrunheina värskus loob ruumi meeldiva ja elava õhkkonna, mis tõstab teie meeleolu.
Kodulõhnastaja ainulaadne disain muudab selle mitte ainult funktsionaalseks, vaid ka silmailu pakkuvaks sisustuselemendiks. Valige Mulierese sidrunheina ruumilõhnastaja, et lisada oma koju särtsakat värskust ja naudingut.

Looduslik sidrunheina kodulõhnastaja põhineb eeterlikel õlidel ja muudel looduslikel koostisosadel, mistõttu on Mulieres kodulõhnastaja ohutum ja keskkonnasõbralikum, kui sünteetilised lõhnaained. Hea valik neile, kes soovivad oma kodu lõhnastada looduslähedasel ja keskkonnasõbralikul viisil.

25.49

Kirjeldus

KASUTAMINE

Eemaldage pudelilt kirsipuust kork ning sisemine kaitsekork, keerake kirsipuust kork tagasi pudelile ja asetage mustad puidust pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma ööpäeva jooksul. Paigutage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Eriline lõhn värskendab ja lõhnastab õhku, lõhna intensiivsust on võimalik reguleerida pulkade arvuga, kord nädalas keerake pulgad ümber. Kodulõhnastaja kestab keskmiselt 3 kuud.

Brand

Mulieres

Mulieres logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

ja saa teada, kuidas teha jätkusuutlikke kosmeetikavalikuid!