Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

Radico Colour Me Organic taimne juuksevärv 100g

(8 arvustused)

Taime juuksevärv on orgaaniline, kemikaalidevaba juuksevärv, mis on täiuslik segu juukseid värvivatest ja hooldavatest ayurveda taimedest. Radico on esimene sertifitseeritud orgaaniline juuksevärv, mis katab hallid juuksed efektiivselt. Juuksevärv jätab juuksed kohevaks, läikivaks ja naturaalselt terveks. Sobib kasutamiseks nii salongis kui ka kodus.

LOE ROHKEM SIIT

8.1013.50

Lisainfo

Värv

Mahogany, Reddish Blonde, Honey Blonde, Wheat Blonde, Caramel Blonde, Darkest Ash Blonde, Dark Ash Blonde, Beige Blonde, Ash Blonde, Champagne Blonde, Burgundy, Strawberry Blonde, Golden Blonde, Auburn Red, Wine Red, Light Brown, Copper Brown, Brown, Dark Brown, Soft Black

Brand

Radico

Radico on Indias asuv rahvusvaheline ettevõte, kelle tegevusalaks on orgaanilise ja turvalise juuksevärvi tootmine, mida on toodetud juba üle sajandi. Radicole on oluline toodete kvaliteet, uuringute läbiviimine ja henna toodete arendus ja eetiline ettevõtmismudel.
Radico logo

8 arvustust tootele Radico Colour Me Organic taimne juuksevärv 100g

 1. Õilme

  Olen ka varasemalt Radico värve kasutanud. Igati rahul tulemusega.

 2. Snežana

  Minu ainus lemmik, olen kasutanud seda juuksevärvi aastaid.Teeb minu juuksed paksemaks ja tervemaks. Juuksed on ilusa läikega. Hoian peas tavaliselt kauem kui 1h (on ka juuksemaski eest).

 3. Reelika

  Googldades looduslikumaid juuksevärve leidsin Radico värvi, mida varasemalt katsetanud polnud. Vōtsin võrdluseks ette mitu erinevat kodulehte kus seda müüdi. Valikuks jäi Teie koduleht kahel põhjusel: Esimene ja peamine mis pani lehele pikemalt jääma oli info. Leht mis blogi mood. See pisut erines kindlasti teistest!
  Ja teiseks avastasin, saatmine suve lõpuni Ithellaga tasuta.

 4. Jelena Studenikina

 5. Anonüümne

 6. Elina N.

  Täielikult juuksemaski eest, sellega koos pole vaja mitte midagi kasutada, juuksed on nii säravad ja läikivad ning toon jääb peale.
  Ainuke miinus on veidi ebameeldiv lõhn, kuid see muutub juba ühe ööga vähem märgatavaks ning peale esimest pesukorda pole üldse. Usun, et see on kindlasti katsetamist väärt tervete juuste nimel!

 7. Marianne M.

  See juuksevärv tahab harjutamist aga värvitoon sai valitud õige ja lõpptulemus jäi väga hea.

 8. Liis

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

ja saa teada, kuidas teha jätkusuutlikke kosmeetikavalikuid!