Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

FRIENDLY ORGANIC ECOLUNES mitmeotstarbeline puhastusvahend pestavatele pindadele, 500 ml

Puhastusvahendiga saab puhastada kõiki pestavaid pindu. Toode ei jäta peale puhastamist pindadele ohtlikke jääke.  Toode on 100% biolagunev. Ainult taimedest tehtud koostisained.

✔️ Dermatoloogiliselt testitud, sobib tundlikule nahale

✔️ Tunnustatud Taani allergialiidu poolt

✔️ Kannab sertifikaati ICEA, mis garanteerib, et puhastusvahendid koosnevad bioloogilistest koostisosadest, loodusliku päritoluga ainetest, mida iseloomustab väike keskkonnamõju ja nahaga kokkusobivus.

7.15

Laos

Kirjeldus

KASUTAMINE

Piserda toodet puhastamist vajavale pinnale ja pühi lapiga. Tootega võid puhastada kõiki pestavaid pindu sh mänguasju.

KOOSTIS

Aqua 80-97%, Caprylyl/Capryl Glucoside 1-5%, Sodium Citrate 0-1%, Sodium C8-C10 Alkyl Sulfate 0-1%, Potassium Sorbate 0-1%, Levulinic Acid 0-1%, Sodium Levulinate 0-1%, Glycerin 0-1%, Lactic Acid 0-1%

Brand

Ecolunes

Ecolunes loojad töötasid kosmeetika- ja puhastustööstuses, kus nad said teadlikumaks iga päev kasutatavate kosmeetika- ja puhastustoodete toksiliste riskide kohta. Sooviti luua tooteid, mis oleksid keskkonnasõbralikud ja ohutumad alternatiivid kasutamiseks igas kodus. Iga Ecolunesi puhastustoode koosneb taimsetest koostisosadest, mis on biolagunevad, ilma toksiinide ja sünteetiliste lõhnaaineteta. Tooted on sõbralikud inimeste, mereelu, lemmikloomade ja planeedi vastu. Toote  pakendid on taaskasutatud ning loodud päikeseenergia abil.
ecolunes-logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

ja saa teada, kuidas teha jätkusuutlikke kosmeetikavalikuid!