Search
Close this search box.

Immuunsus C-vitamiiniga

Korilase ekstrakt on eelkõige imeline loodusliku C-vitamiini allikas, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Samuti mängib C-vitamiin olulist rolli kollageeni normaalsel moodustamisel ja raua imendumisel. Metsmustika-ja mustsõstra ekstrakt sisaldab ka olulisel määral mangaani, mis aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Lastele alates 10. eluaastast.

ANNUSTAMINE:

Võta 1 teelusikatäis (5ml) ekstrakti otse sisse või lisa jogurtile, smuutile. Loksuta enne tarvitamist. Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas temperatuuril 4°C-10°C (külmkapis). Avatud pudel säilib külmkapis 30 päeva. NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame teha läbi vähemalt ühe tervisekuuri, mis sisaldab 2 ekstraktipudelit. Tervisekuuri soovitame korrata 4-6 korda aastas vastavalt enesetundele. Soovi korral võib ekstrakti tarvitada ka igakuiselt.

Metsmustika-ja mustsõstra ekstrakt sisaldab märkimisväärses koguses C-vitamiini (5 ml päevases annuses 32 mg / 40% NRV) ja kaaliumi (5 ml päevases annuses 0.4 mg / 20% NRV).

C-vitamiin:

✔️ Aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

✔️ Aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

✔️ Suurendab raua imendumist.

✔️ Aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte, naha ja hammaste normaalseks talitluseks.

✔️ Aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsetele psühholoogistele funktsioonidele.

Mangaan:

✔️ Aitab kaasa normaalsele energiavahetele.

✔️ Aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

100 ml valmistoote valmistamiseks on kasutatud 150 g metsmustikat ja 70 g mustsõstart.

Toode sisaldab 100ml ekstrakti. Toode on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud antioksüdante, vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Põllumajandus-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-03 märgistust. Tootmisel on järgitud HACCP põhimõtteid.

21.15

Kirjeldus

Toode sisaldab: metsmustika (Vaccinium myrtillus) ekstrakti, mustsõstra (Ribes nigrum L.) ekstrakti, acerola-kirsi (Malpighia emarginata DC.) pulber, agaavi (Agave L) siirup. Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad. Meie tegevus on kooskõlas kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevate juhistega.

Brand

Korilane

korilane_logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

Ole kursis puhta kosmeetika maailmaga