Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

Looduslik üldpuhastusvahend Värske tsitrus 1l

Miks valida looduslik üldpuhastusvahend:

✔️ Keskkonnasõbralikkus: Mulierese looduslik üldpuhastusvahend on hea nii Su kodustele pindadele, su perele kui ka loodusele, sest ei sisalda kahjulikke kemikaale ega sünteetilisi värvi- ja lõhnaaineid. Toode laguneb looduslikul viisil, ei koorma keskkonda ega reosta vett.

✔️Tervis: Ideaalne pesuvahend laste söögitooli ja mänguasjade pesemiseks. Võid kasutada isegi puu- ja juurviljade pesemisel. Sobib kasutamiseks ülitundliku ja allergilise nahaga inimestele

✔️Aiapidajad: Aiapidajad saavad kasutada Mulieres üldpuhastusvahendit putukkahjurite vastu ning taimehaiguste ennetamiseks. Sobib kasutada ka toataimede puhul.

✔️ Vähem jäätmeid: Plastreostuse ja süsinikujalajälje vähendamiseks on pakend tehtud taaskasutatud papist, mis sisaldab 70% vähem plastikut ning pakendi väliskest on biolagunev.

KASUTAMINE: 

Sobib erinevate vett taluvate pindade puhastamiseks nagu vannituba ja WC, põrandad, seinad, töötasapinnad, aknad jms.

✔️ Kasutamine (üks korgitäis = 40ml): põranda ja seinte pesuks lisada 40 ml üldpuhastusvahendit 10 L vee kohta.

✔️ Töötasapindade, WC ja vannitoa puhastamiseks lisada 40 ml üldpuhastusvahendit 0,5 L vee kohta pritspudelisse, pihustada pindadele ja puhastada pind niiske lapiga. Tugevamalt määrdunud pindadel lase tootel veidi mõjuda ja/või korda protsessi.

✔️ Rasvaste ja määrdunud ahjuplaatide puhastamiseks segada geel söögisoodaga küürimispastaks. Määri saadud küürimispasta ahjuplaadile ja lase toimida.

✔️ Üldpuhastusvahendi lahus taimekahjurite tõrjumiseks – 20 ml üldpuhastusvahendit 1 liitri vee kohta pritspudelisse.

 

 

10.89

Kirjeldus

Toode sisaldab: >30% vesi, 5-15% seep*, <5% sidrunhape, lavendli ekstrakt*, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat.

Silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Et vähendada mõju keskkonnale, järgige tarbimisel soovitatud koguseid. Hoida päikese ja külmumise eest.

Looduslik puhastusvahend orgaaniliste koostisosadega, mille on sertifitseerinud ECOCERT Greenlife vastavalt ECOCERTi standardile, mis on saadaval aadressil http://detergents.ecocert.com/en. 99,97% koostisosadest on looduslikust päritolust. * 10,26% kogu koostisosadest pärineb mahepõllumajandusest.

Brand

Mulieres

Mulieres logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

ja saa teada, kuidas teha jätkusuutlikke kosmeetikavalikuid!