Search
Close this search box.

KIT and KIN hüpoallergeensed lateksi ja kloori vabad väga pehmed ja venivad püksmähkmed suurus 5 ehk 12-15 kg, 20 tk

Mitmeid auhindu pälvinud Kit&Kini mähkmed on dermatoloogide poolt heaks kiidetud. Premium klassi mähkmed on hüpoallergeensed. Mähkmete tagumisele osale on prinditud erinevad loomanäod, mis mähkmed eriti armsaks teevad. Suurusel 5 (12-15 kilo) on sebra ja lõvi muster. Pakis on 20 püksmähet.

Osa Kit&Kini mähkmete absorbeerivast südamikust koosneb kõrgtehnoloogilisest looduslikust puidutselluloosist. Seetõttu sobivad mähkmed ka tundlikule nahale, kuna neis ei ole kasutatud tavapäraseid mähkmetes leiduvaid kemikaale (kloriini, lateksit, losjoone, lõhnaaineid, ftalaate, allergeene, optilisi valgendajaid või tinaorgaane nagu MBT, DBT, TBT)

Mähkmete pehme sise- ja välisvooder on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest. Absorbeeruv kiht on kloorivabast puidutselluloosist, mis tagab 12-tunnise kaitse lekete eest. Mähkmete esipaneel, teibid, lekkekindlad tõkked ja pakend on valmistatud biolagunevast materjalist, mis laguneb 3–6 aasta jooksul. Vööosa kohandub beebi keha ja liikumisega. Mähkmed ei sooni kõhtu ja võimaldavad beebil vabalt liikuda.

11.95

Kirjeldus

Toode sisaldab: välisvooder: Jätkusuutlik materjal ja veekindel polüetüleenkile. Sisevooder: polüpropüleen / PLA (looduslik polümeer). Sisekiht: täiesti kloorivaba puidutselluloos. Tõkked: polüpropüleen. Elastne pael: polüuretaan.

Brand

Kit and Kin

kitandkin logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

Ole kursis puhta kosmeetika maailmaga