Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

Looduslik lõhnastatud äädikas “Värske tsitrus” 1000 ml

Mulieres Looduslik Lõhnastatud Äädikas On 100% Looduslikest Koostisosadest Valmistatud Toode, Millel On Palju Kasutusvõimalusi. 

Kuna Mulierese Looduslik Lõhnastatud Äädikas Sisaldab Rohkelt Ka Sidrunit, Puudub Vahendil Tavapärane Tugev Äädika Lõhn. Kuna Toodet Ei Töödelda Kondijahuga, On See Ka Üks Vähestest Vegan-Äädikatest Turul.

Pesu Loputamine

Vala 3 Korgitäit Mulieres Naturaalset Äädikat Pesumasina Loputusaine Sahtlisse. Värskendab, Pehmendab Ja Muudab Värvid Erksamaks. Sobib Ka Spordiriiete Loputamiseks, Eemaldades Higilõhna. Lisaks Värskendab See Igal Pesukorral Ka Pesumasinat Ning Eemaldab Sellelt Katlakivi, Bakterid Ja Pesuvahendi Jäägid. Eemaldab Pesult Kollaka Tooni, Mida Põhjustab Vee Kõrge Rauasisaldus.

Plekkide Eemaldamine

Kalla Otse Plekile Ja Lase 30 Minutit Vees Liguneda. Seejärel Jätka Tavapärase Pesuga.

Koristamine/Triikimine

Lahjenda Looduslik Äädikas Veega, Vahekorras 1:1 Ja Vala Saadud Lahus Spreipudelisse. Puhasta Sellega Aknaid, Vannituba Ja Kööki Või Piserda Triikimise Ajal Riietele.

NB! Ära Kasuta Jäätunud Ega Vitraažakendel. Ära Kasuta Metalliga Kaetud Pindadel, Näiteks Kullatud Kraanidel, Sest Dekoratiivne Kiht Võib Maha Tulla. Ära Kasuta Looduslikul Lubjakivil Ega Marmoril. Kui Kahtled, Siis Kanna Toodet Esmalt Väga Väikesele Osale Kangast Või Pinnast.

10.39

Laos

Kirjeldus

KOOSTIS

5% Lõhnaaineid (Segu Looduslikest Eeterlikest Õlidest (Tsitraal, Tsitronellool, Eugenool,Geraniool, Linalool, Limoneen). Sisaldab Ka Vett Ja Vegan Valget Äädikat.

ECOCERT Greenlife Poolt Vastavalt ECOCERT Standardile Sertifitseeritud Looduslik Detergent. 100% Kõikidest Koostisosadest On Looduslikku Päritolu. ECOCERTi Standard On Saadaval Aadressil Http://Detergents.Ecocert.Com/En

Brand

Mulieres

Mulieres logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

ja saa teada, kuidas teha jätkusuutlikke kosmeetikavalikuid!