Search
Close this search box.

Noorendav turbamask 24K kullaga 150ml

Tõestatud toimega puhas mikroniseeritud balneoloogiline turvas, mis on rikastatud eheda 24karaadise kosmeetilise kullaga. Silub juba olemasolevaid kortse ning regulaarsel kasutamisel ennetab uute kortsude teket. Aeglustab vanusega kaasneva kollageeni vähenemise protsessi nahas.

✔️ Kullaioonid kiirendavad naharakkude ainevahetust ning vähendavad naha niiskuskadu. 

✔️ Kuld vähendab naha vastuvõtlikkust põletikele ja allergiatele, aidates seega kaasa nahakudede taastumisele.

✔️ Suurendab fibroplastides elastiini tootmist, mille abil säilitab nahk oma elastsuse ja toonuse.

✔️ Bioaktiivsed turbaühendid ja humiinained imenduvad sügavale nahka, taastavad naharakkude normaalse funktsioneerimise.

✔️ Toimib tõhusa kortsuvastase hooldusena, aitab helendada pigmendilaike, ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi, vähendab allergianähte ja annab nahale kauni sära.

✔️ Kiirendab naha ainevahetust, ergutab ja elustab nahka.


KASUTAMINE: Kandke mask ühtlaselt niiskele hooldatavale piirkonnale. Hoidke peal kuni 10 minutit. Vältige maski kuivamist nahal, niisutades seda õrnalt märgade sõrmede või Bioaktiivse rabatoonikuga. Eemaldage mask niiske rätikuga või loputage leige veega. Mikrovereringe kiirenemisest tingitud kerge punetus on normaalne ja taandub kiiresti. Sobib kasutamiseks saunas. Kasuta 1-3 korda nädalas.

46.00

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Toode sisaldab: peat, gold.

Brand

Turbliss

Eesti asub täpselt sellisel laiuskraadil, kus geoloogia ja ilmastikunähtuste koosmõjul on tuhandete aastate jooksul tekkinud eriline turbakiht, millest valmistatakse looduslikku kosmeetikat.
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

Ole kursis puhta kosmeetika maailmaga