Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

Nurme magneesiumihelbed jalavannideks 700 g

Puhtast allikast pärit Zechstein Inside®-i magneesiumkloriid. Põhja-Hollandist ühe miili sügavusest kihist kaevandatud magneesiumkloriid on 250 miljoni aasta vältel looduslikult tihenenud ja puhastunud. Kõige kiirem ja efektiivsem viis magneesiumipuudust leevendada on naha kaudu. Lisaks leiab Nurme valikust magneesiumiõli spreipudeli.

✔️ Piisava magneesiumivaruga organism on paindlikum, ei väsi nii kergesti ja suudab end paremini tervendada.

✔️ Piisav magneesiumikogus organismis aitab leevendada lihaskrampe ja lõdvestab neid, parandab une kvaliteeti ja hõlbustab uinumist.

✔️ Laste kasvuvalud on sage probleem, mis muudab väikelapsi just öösiti rahutuks. On täheldatud, et valu tabab last sagedamini just pärast aktiivset päeva ning kasvuvalusid saab leevendada näiteks jalavann magneesiumihelvestega. Magneesiumiga jalavann pakub kiiret leevendust valule ning toob rahulikuma une. Laste puhul soovitame kogust poole võrra vähendada- nende päevane vajadus ei ole sama suur kui täiskasvanutel.

✔️ Magneesiumihelbeid võib kasutada igas vanuses, samuti raseduse ja imetamise ajal.

✔️ 100g magneesiumihelbeid sisaldab 12g puhast magneesiumi.

10.00

Laos

Kirjeldus

KASUTAMINE

Magneesiumihelbed jalavannideks: Lahustage 150 g (umbes klaasitäis) helbeid soojas vees, pange jalad vette ning lõõgastuge vähemalt 20 minutit.

Kogu keha vann: Lahustage 250g helbeid soojas vannivees ja lõõgastuge vähemalt 20 minutit.

Nädalas soovitatakse võtta 2-3 magneesiumivanni jalgadele või üle keha. Vajaduse korral võite seda teha tihedamini. Vanniveele lisatud magneesiumihelbed imenduvad poorsesse marrasnahka ning selle kaudu veresoontesse ja lihastesse, kus magneesiumi toime on kõige vahetum.

KOOSTIS

Magnesium Chloride (47%).

Brand

Nurme

Nurme elustiil väärtustab kehalist ja hingelist rahulolu ning loodusega kooskõlas elamist. Hea tervis saab suuresti alguse enda hellitamisest, naermisest ja elu nautimisest! Nurme ei tee kompromisse koostisosade ja kvaliteedi osas. Iga seep, kreem, šampoon, õli – kõik tooted on tehtud käsitsi, kasutades vaid parimaid tooraineid. Lisaks kodumaistele nurmetaimedele on Nurme toodetes ka väärtuslikud õlitaimed, mis aitavad nahal ja juustel üle elada karmi talve. Nurme kätte võid usaldada kogu oma pere juustest varvasteni. Nurmega võid koos minna sauna või nautida lõõgastavat vanni. Nurme on arvestanud nii emade ja isadega kui mõelnud ka pere kõige pisemate peale.

Arvustused

There are no reviews yet

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

ja saa teada, kuidas teha jätkusuutlikke kosmeetikavalikuid!