Search
Close this search box.

FRIENDLY ORGANIC ECOLUNES lõhnatu puhastusvaht vannitoale, 500 ml

Lõhnatu puhastusvaht on mõeldud vannitoas pestavate pindade puhastamiseks – kraanikausid, dušinurk, tualetipott, seinad jne.  Toode ei jäta peale puhastamist pindadele ohtlikke jääke.  Toode on 100% biolagunev.

✔️ Koostises ainult taimedest tehtud koostisained.

✔️ Vegan ja ei ole testitud loomadel.

✔️ Dermatoloogiliselt testitud, sobib tundlikule nahale.

✔️ Tunnustatud Taani allergialiidu poolt

✔️ Kannab sertifikaati ICEA, mis garanteerib, et puhastusvahendid koosnevad bioloogilistest koostisosadest, loodusliku päritoluga ainetest, mida iseloomustab väike keskkonnamõju ja nahaga kokkusobivus.

Original price was: 7.11€.Current price is: 6.04€.

Kirjeldus

KASUTAMINE

Piserda toodet puhastamist vajavale pinnale ja pühi lapiga.  Tõrksama mustuse eemaldamisel puhasta pinnale, lase mõni minut mõjuda ja siis pühi lapiga. Toode ei pruugi sobida naturaalse kivi ja marmori puhastamiseks.

KOOSTIS

Aqua 80-90%, Citric Acid 5-10%, Caprylyl/Capryl Glucoside 1-5%, Sodium Citrate 1-5%, Sodium C8-C10 Alkyl Sulfate

Brand

Ecolunes

Ecolunes loojad töötasid kosmeetika- ja puhastustööstuses, kus nad said teadlikumaks iga päev kasutatavate kosmeetika- ja puhastustoodete toksiliste riskide kohta. Sooviti luua tooteid, mis oleksid keskkonnasõbralikud ja ohutumad alternatiivid kasutamiseks igas kodus. Iga Ecolunesi puhastustoode koosneb taimsetest koostisosadest, mis on biolagunevad, ilma toksiinide ja sünteetiliste lõhnaaineteta. Tooted on sõbralikud inimeste, mereelu, lemmikloomade ja planeedi vastu. Toote  pakendid on taaskasutatud ning loodud päikeseenergia abil.
ecolunes-logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

Ole kursis puhta kosmeetika maailmaga