Search
Close this search box.

ÖKO kõik-ühes nõudepesumasinatabletid 25tk

Kõik nõudepesumasinates kasutatud vahendid jõuavad otsapidi nii Sinu kui ka Läänemere kalade organismi. Et seda vältida, vali Mulierese ÖKO nõudepesutabletid, mis on kemikaalidest ja plastikümbristest priid. Lisaks pole Mulieres pesutablettidega vaja kasutada eraldi soola.

NB! Tablettide “kilest” ümbris on vees lahustuv. Enne tableti masinasse panemist pole vaja seda eemaldada!

Original price was: 8.15€.Current price is: 6.93€.

Kirjeldus

Toode sisaldab: ≥5 – <15% hapnikupõhised valgendusained; <5% mitteioonsed, anioonsed pindaktiivsed ained; ensüümid; sekvestrandid; karbonaatsoolad; silikaadid, naatriumkarboksümetüül-inuliin; taimse fermentatsiooniga saadud kontsentreeritud ekstrakt; tetraetsetüületüleendiamiin (TAED); soolad; naatriumglükolaat; glütseriin. Keskkonnast hoolimisel kasutage nõudepesumasinat täiskoormusega, peske madalaima temperatuuriga pesutsüklil ja järgige annustamisjuhiseid.

Kasutamiseks ettevaatust: Hoiatus! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Kanda silma-/näokaitset. Silma sattumisel: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Jätka loputamist. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördumisel võtta kaasa toote pakend või etikett. Säilitada temperatuuril all 40°C. Sisaldab ensüüme. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Brand

Mulieres

Mulieres logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

Ole kursis puhta kosmeetika maailmaga