Juuli-august oleme E-T suletud. Pakid liiguvad tavapäraselt.

Search
Close this search box.

Looduslik nõudepesuvahend Fresh Citrus 250 ml

Miks valida looduslik nõudepesuvahend:

✔️ Keskkonnasõbralikkus: Mulierese looduslik nõudepesuvahend on hea nii Su nõudele, su perele kui ka loodusele, sest ei sisalda kahjulikke kemikaale ega sünteetilisi värvi- ja lõhnaaineid. Nõudepesuvahend on biolagunev, mistõttu  vette sattudes ei jää keskkonda kahjulikke jääke. Toode laguneb looduslikul viisil, ei koorma keskkonda ega reosta vett.

✔️Tervis: Sünteetiliste toodete kemikaalid ladestuvad nõudele ning jõuavad süües-juues ka Sinu organismi. Mulieres nõudepesuvahendiga seda kartma ei pea. Ideaalne pesuvahend laste silikoonist nõude pesemiseks.

✔️ Energiakulu: Looduslikud nõudepesuvahendid ei vaja tavaliselt kuumutamist, et need toimiksid. Kuna need ei sisalda tugevaid kemikaale, võib neid kasutada ka külma veega, mis aitab säästa energiat.

✔️ Vähem jäätmeid: Plastreostuse ja süsinikujalajälje vähendamiseks on pakendatud pesuvahend klaaspudelisse, mida saab kergesti ümber töödelda või taaskasutada.

 

10.18

Laos

Kirjeldus

Toode sisaldab: > 30% vesi, < 5% anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, amfoteersed pindaktiivsed ained, eeterlik õli, toidusool, happesuse regulaator, tsitraal. Tsitraal on eeterlikes õlides looduslikult leiduv koostisosa.

Looduslik nõudepesuvahend on sertifitseeritud ECOCERT Greenlife poolt vastavalt ECOCERTi standardile, mis on saadaval aadressil http://detergents.ecocert.com/en. 98% koostisosadest on looduslikust päritolust. 

Brand

Mulieres

Mulieres logo
Esimene ost -15%

Liitu vip listIga

ja saa teada, kuidas teha jätkusuutlikke kosmeetikavalikuid!